WisePhone – להתאים את הטלפון למבוגרים

WisePhone הופכת את הטלפון החכם והמורכב לטלפון פשוט ונגיש לאוכלוסייה המבוגרת ולכל מי שמעוניין בממשק פשוט ופרקטי. כל זאת בשילוב של פונקציות ייעודיות שעשויות להציל חיים.

wisePhone כוללת בין השאר:

 • ממשק נגיש קריא וגדול.
 • כפתורי מגע נוחים לתפעול המדמים כפתורי לחיצה.
 • מערכת SOS מצילת חיים מתוחכמת שתשלח התראה עם מיקומכם המדויק לקרובכם לכל צרה שלא תהיה. כאשר מקבל ההודעה מתקשר אליכם, תפתח השיחה עם רמקול פתוח שיאפשר לכם לתקשר גם אם הטלפון לא מונח בידכם.
 • כפתור השתקת צלצול נוח ונגיש החוזר למצבו הבסיסי לאחר שעתיים.
 • רשימת אנשי קשר בעלת תצוגה גדולה וברורה לחיוג מהיר, הניתנת להתאמה על פי נוחות המשתמש.
 • אפשרות לפתיחת כל השיחות עם רמקול בעצמה מקסימלית (לכבדי שמיעה).
 • גישה ישירה באמצעות כפתורים גדולים למבחר אפליקציות שימושיות, כולל פנס.

WisePhone מאפשרת לכל משתמש ליהנות מהיתרונות הטכנולוגים של סמארטפון, ומצד שני ליהנות מתפעול יום יומי פשוט, נוח ואחיד שאינו משתנה עם החלפת הטלפון.

להורדת הגרסה החינמית של האפליקציה בגוגל פליי

WisePhone

נשלח ב תוספים / התאמה אישית

OkBye – שליחת הודעות בסוף שיחה

בכל פעם שתסיימו שיחה יפתח פופ-אפ שיאפשר לכל לשלוח הודעה מוכנה מראש.

בעיה נוספת שאפליקציה זו מונעת היא התכתבות במהלך נסיעה: בזמן שימוש בטלפון הנייד, הסיכוי להיות מעורבים בתאונות דרכים עולה ומכופל. הסיכון עולה במיוחד כאשר נהג מנסה לשלוח הודעת SMS ותשומת ליבו של הנהג אינה נתונה לכביש. OkBye באה בדיוק על מנת לפתור בעיה זו – באמצעות לחיצת כפתור אחת בלבד, הנהג ממשיך להתרכז בנסיעתו ללא הסחות דעת מיותרות וללא הפרעות לתנועה.

OkBye

לאפליקצייה בגוגל פליי

נשלח ב כללי, תקשורת / טלפוניה

wisharound – לתקשר עם האנשים שבסביבתך ברגע זה!

קרה לכם פעם שהסתכלתם על הבניין ממול וחשבתם לעצמכם: מי האנשים שגרים שם?

קשה לנו לדמיין סיטואציה שבה אנחנו דופקים על הדלת של השכנים כדי לבקש סוכר, אך אנחנו עושים זאת כל יום באופן וירטואלי, למשל בסטטוסים בפייסבוק ובקבוצות.

Wisharound אפלקציה מבוססת מיקום שיוצרת ערוץ תקשורת עם האנשים שנמצאים הכי קרוב, ויכולים לעזור הכי הרבה – השכנים שלנו, והאנשים שנמצאים בסביבה ברגע זה.

הרעיון הוא לייצר מעין רשת חברתית דינאמית ומשתנה, ש"הולכת" עם המשתמש, מתעדכנת כל הזמן, ומציגה רשימה של פוסטים ממויינים לפי המרחק מהמשתמש ברגע נתון, תוך כדי שהיא מחפשת בצורה אקטיבית התאמות עבור ה "Wishes" של המשתמש, ומתריעה כאשר פוסט רלוונטי נמצא באיזור, כלומר, אתם לא צריכים להכנס לאפליקציה כדי להתעדכן – Wisharound תעדכן אתכם באופן אוטומטי וחכם.

צוות הפיתוח מונה שלשה חברים ישראליים ומוכשרים.

לאתר האפליקציה
להורדה מגוגל פליי

 

נשלח ב כללי

מה המספר? גלו את המספר הסודי!

משחק חשיבה (פיתוח ישראלי) חביב ומאתגר בו בכל שלב אתם תצטרכו להבין את הקשר בין המספרים ולגלות את המספר הסודי, זה מתחיל משלבים קלים, וממשיך להיות קשה עם הזמן.

משחק טוב לשחק עם חברים ולהעביר את הזמן בכיף.

ישנם 115 שלבים, נסו את עצמכם ובדקו עד כמה חכמים אתם! אם אתם נתקעים בשלב כלשהו, אז אתם יכולים להשתמש ברמז, או פשוט להיעזר בחבר.

הורדה לאנדרואיד

Number-Quiz

נשלח ב כללי

PanStage Music – הקלטת מוסיקה בין חברים

אפליקציה חדשה, חינמית וייחודית לאלה מכם שמנגנים בכלי נגינה כלשהו, או פשוט אוהבים לשיר ויודעים תמיד את מילות השיר.

כאן אתם תוכלו להקליט את הסשן שלכם ומשתמשים אחרים יוסיפו ערוצים על גבי ההקלטה שלכם! תוכלו לאשר את הערוץ החדש שיתווסף ושיכול להיות כל כלי נגינה או שירה ממשתמש בארץ או במקום אחר בעולם.

תוכלו לנגן את ההקלטות המתהוות במהלך הזמן על הפיד שלכם בפייסבוק או בכל מקום אחר ולהזמין חברים להצטרף.

להורדה לאנדרואיד

להורדה לאייפון

PanStage

נשלח ב מוזיקה / רדיו

Talk Intact – הגנה מקרינה בזמן שיחה

עדיין לא ברור סופית עד כמה הקרינה מהנייד משפיעה על בריאותנו ועד כמה היא קשורה למחלת הסרטן, אבל בינתיים הכי נכון ללכת במסלול הבטוח ולהימנע מקרינה מיותרת.

Talk Intact היא אפליקציה חינמית עבור משתמשי אנדרואיד אשר מפחיתה את כמות הקרינה שאנחנו סופגים בראש בזמן שיחה.

היא עושה זאת ע"י כיבוי אוטומטי של גורמי קרינה כמו: Wi-Fi , Bluetooth, Mobile Data בתחילת שיחה כאשר המכשיר צמוד לנו לראש, והדלקה של אותם גורמים בסיום השיחה.

להורדה מגוגל פליי

Talk_Intact

נשלח ב תוספים / התאמה אישית

Wolflo

גרסה חדשה!

אפליקציית Wolflo מאפשרת להתעדכן בדברים הכי חמים ובנושאים האהובים או לעקוב אחר כל הפוסטים והסרטונים שהסלב הכי אהוב עליכם מפרסם ברשתות החברתיות. זאת באמצעות ניטור המידע מכלל האתרים והרשתות החברתיות, ע"פ תחומי העניין של המשתמש, והצגתו בפיד אחד.

אפליקציית Wolflo שואבת את המידע מ- 16 רשתות חברתיות שונות וביניהן:
Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Pinterest, Tumblr, Flickr, SoundCloud, Spotify, Google +, Vine, MySpace and more.

בגרסה החדשה: פיד אייטמים ועמודים מומלצים המופיעים בצורה מכוונת ואינדיבידואלית לכל משתמש לפי תחומי העניין שלו. המנוע החכם מספק מימד חדש לצריכת תוכן וחשיפה לנושאים חדשים הרלוונטיים פר משתמש.

להורדה מגוגל פליי

Wolflo

נשלח ב חדשות / מזג אוויר

אפליקציית כחול-לבן חדשה: LineitApp‏ לאנדרואיד

הרעיון : פשוט ציירו קו על המפה ומתי שתחצו אותו הפלאפון יבצע מה שתבחרו.

lineitapp

 • ניתן לסמן קו ליד הבית של החבר ומתי שתחצו אותו האפליקציה תחייג אוטומטית בזמן נהיגה.
 • ניתן לסמן קו ליד העבודה/לימודים והאפליקציה תעביר את הפלאפון לשקט/רטט כאשר תחצו את הקו.
 • ניתן לפתוח שערים חשמליים שנפתחים ע"י חיוג (במושבים קיבוצים או בתים פרטיים) ע"י סימון קו בקרבת השער וכאשר נחצה קו זה האפליקציה תחייג אוטומטית אל השער.
 • ניתן לפתוח אפליקציית ספורט בסימון קו בתחילת מסלול הריצה וLineitApp תפתח את האפליקצייה ENDOMONDO או RUNKEEPER כשנחצה את הקו.
 • ניתן לצלם וידאו של 10 שניות בצמתים מסוכנים ע"י סימון הקו בצומת וחצייתו.
 • ניתן לצלם סלפי בעת חציית הקו בשביל הכייף ולשלוח את התמונה בוואטסאפ בלחיצת כפתור.
 • ניתן לאתר את מיקומו של כל איש קשר שיש ברשותו את האפליקציה באישורו בלבד.
 • ניתן לסמן קו על המפה ולשלוח אותו לכל איש קשר שיש ברשותו את האפליקציה וכאשר אותו איש קשר יחצה קו זה נקבל הודעה ישירות לנייד. ( זה טוב כאשר מחכים לטכנאי או לשליח פיצה ורוצים לדעת האם הוא מגיע לחנייה )
 • בנוסף , ניתן לסמן קו מהכניסה של הבית שלנו וכך למעשה לשלוח את הקו לכל אחד (חבר,טכנאי וכו') ואותו אחד שיקבל את הקו יוכל לנווט אל הקו באמצעות WAZE או לראות STREETVIEW.
 • בכל המודים ניתן לראות כמה מטרים אנחנו נמצאים מהקו.
 • האפליקציה שומרת קוים כך שאין צורך לסמן את אותו קו עשרות פעמים.
 • האפליקציה עובדת ברקע לאחר שבוחרים קו ואין שום צורך להשאיר אותה דלוקה. היא מקבלת את המיקום באמצעות GPS/AGPS/WIFI והיא לא צורכת אחוז סוללה גבוה כמו שאר אפליקציות ניווט .
 • ניתן בנוסף, לסמן קו בקניון או בכל מקום אחר ולבחור קטגוריות מסוימות שבהם נרצה לקבל מבצעים/הנחות מהקניון עצמו ונקבל את אותם המבצעים רק בתנאי שאותו בעל חנות מהקניון סימן קו בקרבתנו באפליקציה נוספת שלנו שנקראת LineitApp (Business) .

להורדה מגוגל פליי

 

נשלח ב תוספים / התאמה אישית

החדשות של המניות – האפליקציה שתגרום לחדשות הפיננסיות לרדוף אחרייך

כל משקיע בשוק ההון, פסיבי או אקטיבי, יודע מה החשיבות הגדולה של לעקוב אחרי תיק ההשקעות וזה אומר להיות עם יד על הדופק בכל פעם שמתפרסמת ידיעה מהותית על אחת מהחברות בהן הוא מושקע או חושב להשקיע. אפליקציית My Stock Newsמשנה את כללי המשחק וגורמת לחדשות לרדוף אחרי המשקיעים. האפליקציה מעדכנת את המשתמשים ברגע שמתפרסמת ידיעה הקשורה לתיק ההשקעות שלהם.

אפליקציית My Stock News מאפשרת למשתמשים לנהל תיק השקעות באמצעותו הם יכולים לגשת לכל הכתבות הקשורות למניות אחריהן הם עוקבים ולקבל התראות בזמן אמת על ידיעות חדשות שמפרסמות ברשת. כאשר האפליקציה מזהה תוכן חדש הקשור לאחד מהניירות המופיעים בתיק של המשתמש היא שולחת לו התראה בזמן אמת, באמצעותPush Notifications , אודות הכתבה שהתפרסמה. על מנת לחסוך למשתמש זמן יקר האפליקציה גם מזהה כתבות קשורות ומאחדת אותן ביחד ובכך מונעת את הצורך מלקרוא מאמרים דומים מאתרים שונים.

בין המקורות לחדשות בה ניתןלמצוא את האתרים הפיננסים הישראליים גלובס, דהמרקר, כלכליסט וביזפורטל. בקרוב מתעתדת החברה להשיק גרסה מתקדמת יותר שתכלול יותר מקורות, התראות על דיווחי חברות לבורסה ועל כתבות קשורות המתפרסמות בחו"ל.

האפליקציה הושקה תחילה על המניות הרשומות למסחר בבורסה בתל אביב וזמינה למכשירי ה אנדרואידו-iOS.

להורדה לחצו כאן

My_Stock_News

עם התגית:
נשלח ב בנקים / פיננסי

Clean Master – אפליקציית חובה לכל מכשיר אנדרואיד

האפליקציה שתנקה לכם את האנדרואיד בפשטות ובביטחון.

מספקת שיטות יעילות לנקות היסטוריה, קבצים לא נחוצים, שרידי קבצים של אפליקציות וקבצים זמניים בצורה קלה, יעילה ונוחה במיוחד.

קיימת אפשרות לתזמון משימות הניקוי.

בגרסה האחרונה נוסף רכיב לניהול אפליקציות המאפשר הסרה מהירה של אפליקציות וקבצי APK זמניים.

לאפליקציה באנדרואיד

Clean Master 1 Clean Master 2

עם התגית: ,
נשלח ב כלים

טראסט מי – חיפוש בעלי מקצוע לפי המלצות

TrustMe היא פלטפורמה למציאת בעלי מקצוע ועסקים שבאה לענות על הצורך של "מי מכיר?" בעל מקצוע ו- "מי ממליץ?" על בעל עסק.

כיום יש כל כך הרבה דרכים למצוא עסקים אבל אף אחת לא באמת נותנת תוצאות איכותיות שמגיעות ישירות מהמלצה או קשר מהחברים שלי, כאלה שאני באמת סומך על המילה שלהם.

זה מה ש-TrustMe עושה! מוצאת לך עסקים ובעלי מקצוע שחברים שלך מכירים או שחברים שלך ממליצים עליהם. בעזרת קישור לרשתות חברתיות אנו יודעים לעשות את ההתאמה המדויקת ולהכווין לקוחות לעסקים שמתאימים להם אישית.

האפליקציה זמינה באנדרואיד וגם כאפליקציית ווב מותאמת לצפייה במחשב ובסמארטפון.

אפליקציית TrustMe

נשלח ב קניות / יד שנייה / בעלי מקצוע

Lawya: מידע משפטי בסיסי חינם לצד אינדקס עורכי דין

אפליקציית ייעוץ משפטי חינמית, ללא פרסומות, שפתוחה כבר עכשיו לשימוש הקהל הרחב במחשב, סמאטרפון, טאבלט ובמשקפי Gooole Glass (למעטים שיש).

מטרת האפליקציה: מתן ייעוץ משפטי חינמי וסיוע לאזרח מול רשויות החוק. נכון להיום האפליקציה מאפשרת ייעוץ בשישה תחומים: עבודה, משפחה, רכב, נדל"ן, משטרה (כמו לדוגמה, מעצר בזמן הפגנה) ומכתבים לרשויות השונות כמו בית המשפט, הוצאה לפועל, רשות השידור, דוחות חנייה ועוד. האפליקציה מתורגמת גם לאנגלית ורוסית נוסף לעברית כמובן.

האפליקציה נטולת פרסומות והמטרה היא לא לעשות רווח על חשבון הלקוח אלא לתת מענה חינמי לכולם.

Lawya גם מאפשרת לגולש למצוא עורכי דין בתחומים שונים כאשר הוא יכול לראות את תמונתם ואת פרטיהם מקצועיים.

בשלב הפיתוח הבא, Lawya תאפשר לגולשים לבצע מכרז. פעולה כזו תגרום לעורכי הדין, כך אנחנו מאמינים, ליישר קו ולהציע מחיר הוגן על מנת שהלקוחות יבחרו להשתמש בשירותיהם. בקרוב תצא 'גמבה', הקבוצה שתכננה את האפליקציה, בקמפיין מימון המונים על מנת שתוכל להמשיך בפיתוח האפליקציה שמיועדת לכולם בעצם.

לאתר האפליקציה
להורדה לאנדרואיד
להורדה לאייפון

Lawya

נשלח ב כללי
עקבו אחרינו בפייסבוק